Las Grabiński

"...A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei,
jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec!"
(Juliusz Słowacki - "Testament mój")

EKSHUMACJA

dokumenty źródłowe    listy rozstrzelanych    ekshumacja    1-rocznica   pomnik    pamięć współczesnych     

 

Zbiorcze zestawienie kart ekshumacyjnych (tabela)

nr karty nazwisko i imię miejscowość zamieszkania wiek w dniu śmierci

1.

Zygmunt Szymon

Lubatowa

22

2.

Podlaszczak Jan

Lubatowa

24

3.

Borek Stanisław

Lubatowa

30

4.

Penar Wojciech

Iwonicz

45
5.

Jakieła Mikołaj

Lubatowa

 
6.

Pernal Józef

Lubatowa

21
7.

Zając Stanisław

Lubatowa

29
8.

Zając Jan

Lubatowa

30
9.

Korzeniowski Aleksander

Lubatowa

33
10.

Zając Jan

Lubatowa

25
11.

Jasłowski Tadeusz

Lubatowa

42
12.

Masłowski Michał

Lubatowa

35
13.

Zając Franciszek

Lubatowa

25
14.

Borek Paweł

Lubatowa

33
15.

Zając Jan

Lubatowa

29
16.

Wilkoszewski Jan

 Iwonicz

35
17.

Stanisz Ferdynand

Lubatowa

37
18.

Ryglewicz Stanisław

Lubatowa

26
19.

Ryglewicz Jan

Lubatowa

22
20.

Stanisz Julian

Lubatowa

37
21.

Zając Józef

Lubatowa

32
22.

Borek Józef

Lubatowa

38
23.

Jasłowski Jan

Lubatowa

24
24.

Zając Mieczysław

Lubatowa

22
25.

Murdzek Karol

Lubatowa

33
26.

Michalak Jan

Lubatowa

30
27.

Murdzek Ludwik

Lubatowa

33
28.

Turek Bronisław

Lubatowa

41
29.

Zając Jan

Lubatowa

32
30.

Zając Ludwik

Lubatowa

30
31

Michalak Andrzej

Lubatowa

29
32.

Turek Franciszek

Lubatowa

32
33.

Dereniowski Jakub

Lubatowa

30
34.

Jakieła Paweł

Lubatowa

35
35.

Turek Szymon

Lubatowa

44
36.

Pernal Ignacy

Lubatowa

46
37.

Jakieła Władysław

Lubatowa

32
38.

Michalczyk Szymon

Lubatowa

40
39.

Zając Mikołaj

Lubatowa

37
40.

Sokół Władysław

Lubatowa

30
41

Karaś Leopold

Brzostek

 
42.

Kotlinowski Antoni

dzisiejsza gmina Biecz

 
43.

Kotlinowski Leopold

dzisiejsza gmina Biecz

 
44.

nierozpoznany

 

 
45.

nierozpoznany

 

 
46.

nierozpoznany

 

 
47.

Rafał Eugeniusz

Krościenko Niżne (obecnie dzielnica Krosna)

23
48.

nierozpoznany

 

 
49.

nierozpoznany

 

 
50.

Olejarski Ryszard

Korczyna

18
51.

nierozpoznany

 

 
52.

nierozpoznany

 

 
53.

Roman Zygmunt

Iwonicz

32
54.

Mąka Edward

Krosno

19
55.

Żołnierczyk Władysław

Sanok

 
56.

nierozpoznany

 

 
57.

Karaś Jan

Brzostek

48
58.

..........  Bronisław

 

 
59.

Pelczarski Eugeniusz

Korczyna

 
60.

Nowak Adam

Krościenko Niżne (obecnie dzielnica Krosna)

22
61.

nierozpoznany

 

 
62.

nierozpoznany

 

 
63.

nierozpoznany

 

 
64.

nierozpoznany

 

 
65.

nierozpoznany

 

 
66.

nierozpoznany

 

 
67.

nierozpoznany

 

 
68.

nierozpoznany

 

 
69.

nierozpoznany

 

 
70.

nierozpoznany

 

 
71.

Kolisz Franciszek

Strzeszyn, gmina Biecz, powiat Gorlice

53
72.

nierozpoznany